Wordpress

10 Adet WordPress Ücretsiz Responsive Tema

Wordpress Ücretsiz Responsive Tema

Blog sitesi kurarken en çok kullanılan alt yapı olan wordpress, kurulumla birlikte bize 3 adet temayla geliyor. Tabiki bu temaları kullananlar anımsanacak sayıda azdır. Haliylede güzel bir tema arayışına giriyoruz. Tema fiyatları genel anlamda çok pahalı olduğu için makalemde sizlere 10 Adet WordPress Ücretsiz Responsive Tema vereceğim bu sayede hiçbir ücret ödemeden tema sahibi olacaksınız.

Siz siz olun kesinlikle warez tema kullanmayın. İlk başlarda herşey güzel gibi gözükür ne zaman sitenize bağlanamadınız veya siteniz linklerle doldu işte o zaman iş işten geçer. Warez tema kullanmanın zararlarını detaylı öğrenmek için Warez Tema Kullanmanın Zararları adlı makaleme bakabilirsiniz.Bu temalar kesinlikle warez tema değildir. İndirdiğiniz temayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İşte 10+ WordPress Ücretsiz Responsive Tema

ColorMag

ColorMag Teması

Themegrill yapımı olan ColorMag teması ücretsiz temalar arasında ilk sırayı olamayı hak ediyor. WordPress temalar kısmında en çok indirilen temalardan biridir. Hızlı ve seo uyumlu olan bu tema, genel olarak magazin, haber, kurumsal ve daha birçok alanda kullanılabilecek yapıdadır.

Demo Daha Fazla Bilgi / İndir

Hueman

Hueman Teması

Hueman WordPress teması hızlı ve seo uyumlu yapısı ile kullanabileceğiniz bir diğer güzel temadır. Çift sidebar bulunan temada sınırsız ayar bulunmaktadır. Birazcık uğraşdan sonra temayı kendinize göre uyarlayabilir ve kendinize özgü bir tema elde etmiş olursunuz.

Demo Daha Fazla Bilgi / İndir

 

Meris

Meris Teması

Kurumsal tema arayanlar için bir numara olan Meris teması HTML5 ve CSS3 standartlarına uygun bir temadır. Tema ile istediğinizi yapabilirsiniz inşaat, gezi, iş dünyası ve daha neler neler. Temada istediğiniz takdirde sağ veya sol olacak şekilde sidebar ekliyebilirsiniz. Daha birçok ayar bulunan tema esnek yapısıyla istediğinizi elde edebilirsiniz.

Demo Daha Fazla Bilgi / İndir

 

Socially Viral

Socially Viral Teması

Sitesinde olan bitenleri sosyal medyada sık sık paylaşanlar için birebir olan bu tema, sitenize daha fazla hit almanızı sağlayacaktır. Seo uyumlu yapısı temayı daha güzel yapıyor. Pro versiyonu 59 dolar olan temayı WordPress üzerinden ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.

Demo Daha Fazla Bilgi / İndir

İsleMag

İsleMag Teması

Görüntü kalitesi olarak kaliteli olan tema magazin, haber ve kişisel blog olarak kullanılabilir. Benim birtürlü kurulumunu yapamadığım bu tema çok güzel lakin baya bi uğraşmak gerekiyor. Hızlı ve esnek yapılı bu temayı kesinlikle tavsiye ederim.

Demo Daha Fazla Bilgi / İndir

Zerif Lite

Zerif Lite Teması

Kurumsal yapıda olan bir diğer temamız zerif, seo dostu ve hızlı bir temadır. Demo içerik ve Türkçe dil desteği bulunan tema kullanım açısından size kolaylık sağlayacaktır. İsteyenler CV olarakta kullanabilir.

Demo Daha Fazla Bilgi / İndir

OnePress

OnePress Teması

Bootstrap alt yapılı, parallax efektli ve premium yapıda olan OnePress teması CV veya kurumsal site olarak kullanabilirsiniz. Temanın daha birçok özelliği mevcuttur. Daha fazla uzatmadan indirme linkine geçelim.

Demo Daha Fazla Bilgi / İndir

The NewsMag

The NewsMag Teması

Adındanda anlaşılacağı gibi magazin uyumlu Thenewsmag teması görsellik açısından çok hoş bir temadır. Kullanabilirlik açısından kolay bir temadır.

Demo Daha Fazla Bilgi / İndir

Shift

Shift Teması

Eğerki kafanızda kişisel blog sitesi açmak varsa bu temayı kesinlikle öneririm. Sadeliği ile önplana çıkan tema hız açısındanda çok iyidir. Eğer para verip bir tema almak istemiyorsanız bu temaya bir göz atın derim.

Demo Daha Fazla Bilgi / İndir

Founder

Founder Teması

Son temamız olan Founder, kişisel bloglar için güzel bir temadır. Tema hakkında fazla bir bilgim yok eğer görüntü bakımından hoşunuza giderse indirip bir deneyin.

Demo Daha Fazla Bilgi / İndir

Eğer WordPress Ücretsiz Responsive Tema adlı yazımda size uygun bir tema yoksa Themeforest’te ücretli olarak satılan temaları sizlere ücretsiz olarak sunduğum Sürekli Güncel Ücretsiz Premium WordPress Temaları adlı makaleme bakabilirsiniz.

Hakkımda

Recep Öztürk

1996 Karaman merkez doğumluyum.
Ges santralinde çalışıyorum.Boş zamanlarımda Wordpress, Seo, Script ve öğrendiğim konuları blogumda paylaşıyorum.

8 Yorum

Bir Cevap Yaz