Webmaster Wordpress

Sürekli Güncel Ücretsiz Premium Temalar

Sürekli Güncel Ücretsiz Premium Temalar

Sürekli güncel olan Ücretsiz Premium Temalar yazımda normalde para karşılığında satılan temaları sizlere ücretsiz olarak sunuyorum. Fiyatları 9-59 dolar arasında değişen temaları sitemizden ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Themeforest ve Codester sitesinden ayın ücretsizlerindeyken indirdiğim temaları sizler için arşive alıyorum. İndirdiğiniz tema veya içerikler kesinlikle warez değildir içiniz rahat olsun. Böyle birşeyi kesinlikle yapmam ve sizlerede tavsiye etmem.

İstediğiniz temayı ücretsiz almak için sosyal medyada 1 kere paylaşmanız gerekmektedir. Tema isteğinizi yorum kısmında şu temayı veya şu içeriği istiyorum şeklinde yazarsanız en geç 1 iş günü içinde temayı teslim ederim.

EcoBox Responsive WordPress Teması

EcoBox Teması

Esnek ve seo uyumlu yapısı ile kullanıcılarına kendisini sevdiren EcoBox teması 6 ana sayfa düzeni, 2,3,4 portföy sütun, 5 blog sayfası ve daha fazlası ile birlikte geliyor. Temadaki sınırsız renk seçeneği ile istediğiniz rengi uygulayabilirsiniz. Tema 100% mobil uyumlu olup mobile çevirmek için hiçbir uğraş vermiyeceksiniz.

Demo İncele 39 Satın al

 

Hakkımda

Recep Öztürk

1996 Karaman merkez doğumluyum.
Ges santralinde çalışıyorum.Boş zamanlarımda Wordpress, Seo, Script ve öğrendiğim konuları blogumda paylaşıyorum.

1 Yorum

Bir Cevap Yaz